★★★★★ "Wiemy Co Robimy!!! Udzielamy DO 10 LAT Gwarancji" ★★★★★

Hydroizolacje Łódź

Firma And-Bud zapewnia profesjonalną obsługę w zakresie hydroizolacji budynków.

Posiadamy niezbędną wiedzę oraz sprzęt potrzebny do wykonywania tego typu prac budowlanych i hydroizolacyjnych.

Nasi pracownicy zostali przeszkoleni z zakresu przeprowadzania prac polegających na osuszaniu budynków oraz stosowania profesjonalnych, specjalistycznych materiałów uszczelniających.

Poniżej prace wchodzące w zakres hydroizolacji jakie wykonujemy…

 

  • Odtworzenie izolacji poziomej metodą iniekcji krystalicznej oraz ciśnieniowej.

Ta metoda pozwala przeprowadzać prace iniekcyjne nawet w ścianie, której wilgotność przekracza 60%. Stosowane przez nas środki chemiczne zapewniają skuteczne zabezpieczenie ściany przed podciąganiem wilgoci nawet na okres 100 lat i jednocześnie wzmacniają osłabioną przez lata strukturę ściany.

Więcej nt. iniekcji ciśniniowej i grawitacyjnej znajdziesz na poniższych stronach:

 

  • Odtworzenie izolacji pionowej fundamentów

Fundament to często zaniedbany, lekceważony element budynku. Bardzo często podchodzi się do niego z przymrużeniem oka. Tymczasem zastosowanie najtańszych, mało trwałych i mało odpornych na przenikanie wilgoci i wody materiałów, może skutkować namakaniem ściany, szczególnie w miejscach występowania wysokich wód gruntowych.

Przeczytaj więcej nt. prawidłowego wykonania izolacji pionowej fundamentu i zobacz na co zwracamy uwagę.

 

  • Remonty tarasów i balkonów

Tarasy to elementy budynku szczególnie narażone na uszkodzenia.

Wystarczy wspomnieć, że powierzchnia tarasu w lecie nagrzewa się nawet do 80 stopni, a w zimie przyjmuje temperaturę otoczenia np. do -30 stopni. Taka różnica temperatur sprawia, że elementy konstrukcyjne tarasu kurczą się i rozkurczają nawet o 1mm na powierzchni 1m.

W takiej sytuacji nie trudno o uszkodzenia. Właśnie dlatego remont tarasu powinien być wykonany z zachowaniem szczególnej ostrożności, precyzji, zgodnie z określoną, sprawdzoną technologią oraz przy użyciu najwyższej jakości materiałów budowlanych.

Nt. remontów tarasów czytaj więcej tutaj: Remonty Tarasów Łódź >>

  • Osuszanie i uszczelnianie piwnic

Wnikanie wilgoci lub nawet wody przez posadzki to dość częsty problem szczególnie w starych, podpiwniczonych budynkach.

Przyczyną takiego stanu rzeczy może być nagłe podniesienie się poziomu wód gruntowych, uszkodzenie lub brak przeciw wodnej izolacji w posadzce, ewentualnie osłabienie izolacji poziomej lub pionowej ścian budynku, których efektem również może być występowanie wilgoci lub wody na posadzce.

Uszczelnienie posadzki może się niestety wiązać z koniecznością jej wykonania od nowa, choć dzisiejsza technologia pozwala również na wykonanie tzw. uszczelnienia od strony negatywnej budynku, czyli od środka, od wewnątrz budynku. Jednak kroki konieczne do wykonania w celu osiągnięcia określonego efektu można zaplanować dopiero po dokładnym zapoznaniu się z problemem.

 

Zapraszamy do skorzystania z usług budowlanych hydroizolacyjnych >>